Piąta rocznica EXO!

8 kwietnia 2017

(/aaasta)

Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.

Liczba 9 ma wiele pięknych znaczeń. Symbolizuje uniwersalną miłość, wieczność, harmonię.

Liczba 12 ma szczególny status i istnieje dążenie do jej osiągnięcia dla zachowania harmonii i doskonałości.

EXO nie są doskonali i nigdy nie będą. Mimo to w ciągu 5 lat, wspólnymi siłami osiągnęliśmy wiele sukcesów. Ponad 7 milionów sprzedanych albumów, 3 światowe trasy koncertowe (w tym koncerty w Tokyo Dome oraz nadchodzące koncerty na Stadionie Olimpijskim w Seulu), 3 pełne albumy, ponad 120 nagród (w tym 18 nagród głównych Daesang), wiele pobitych rekordów zarówno w Korei, jak i na całym świecie. Razem jesteśmy silniejsi niż osobno. Razem jesteśmy w stanie znaleźć sposób na przetrwanie tego, co już dawno powinno nas zniszczyć. Ponieważ mamy siebie, nic nie jest nam straszne. Jesteśmy jednością. Dzielimy ten sam cel, ku któremu dalej będziemy dążyć.

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Idole i fani? Nie, relacje między nami są o wiele głębsze, o wiele silniejsze. Jesteśmy jak grono przyjaciół, członkowie rodziny, którzy dbają o swoje wzajemne dobro. Przyjaciele, którzy pragną jedynie widzieć uśmiech na swoich twarzach. Życie nie jest usłane płatkami róż, niejednokrotnie się upada, a kolce ranią na tyle mocno, że samemu ciężko się podnieść. EXO-L są zawsze zwarte i gotowe, aby pomóc w sytuacji, gdy któryś z Was upadnie. Tak samo jak Wy nigdy nie zawodzicie oraz – nieświadomie – nadajecie nam nowego sensu życia. Podajecie dłoń, której nigdy nie puszczacie. To czy tę dłoń puścimy czy nie, zależy tylko od nas.

Czy chcemy ją puścić? Nie, to jeszcze nie pora na to.

Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem.

Czas mija szybko kiedy patrzymy i doświadczamy tego jak dorastacie, mężniejecie, podbijacie świat jako członkowie EXO, ale i jako indywidualiści. Mimo to pozostajecie skromni, dbacie o siebie nawzajem oraz o swoich fanów. Kochacie EXO-L nieustannie od dnia debiutu. Dziękujemy za to, że wnieśliście do naszego życia ogromne szczęście, dumę i poczucie jedności. Dziękujemy za wiarę w nas. Dziękujemy za to, że choć dla wielu możecie nic nie znaczyć, dla nas jesteście jednymi z najważniejszych osób na całym świecie. Pragniemy dalej dzielić z Wami szczęście, dalej obserwować Wasz rozwój i Waszą drogę do sukcesu. Chcemy też, abyście Wy nas bacznie obserwowali i wierzyli w naszą wierność oraz miłość do Was.

10, 20 czy 30 lat później, my dale będziemy trwać u Waszego boku. To wciąż tylko początek naszej wspólnej przygody…

(SMTOWN)

We are ONE!
EXO 사랑하자

#EXO5thAnniversary
#5YearsWithEXO

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s