[TWITTER] 170720 EXO we wpisach M!Countdown

Perfekcyjnie stworzony koncept, któremu podołali! #Selka Kaia z #EXO! Kai był taki super w swojej zapowiedzi i teledysku ㅠ_ㅠ Dzisiaj po raz pierwszy pokażemy wam wspaniały występ pełen charyzmy w M! Countdown!!! #EXO #KoKoBop Nie przegapcie!

#M!Countdown jest programem, w którym ci idole występują z nową piosenką po raz pierwszy! Będzie również krótkie spotkanie z fanami~!! #EXO #Oczywiście, że się przygotowaliśmy! Czas by nasze oczy, uszy i umysły zostały oczyszczone! Wszystko w porządku z #M!Countdown! Oto pierwszy występ z #KoKoBop! Zostańcie z nami do końca!

Fani #EXO! Czy jesteście gotowi zakochać się w głosie Chena?! Jeśli tak, oglądajcie M!Countdown! #KoKoBop #Pierwszy występ z The Eve! Będzie też #spotkanie z fanami! Jak i również #specjalny film~~ Bądźmy radośni z #M!Countdown~

Zapiszę sobie to zdjęcie zrobione w poczekalni! Wszystko, czego potrzebujecie to twarz #Suho z #EXO!!! Dziś występ z #KoKoBop w #M!Countdown po raz pierwszy! To będzie coś fajnego! Nie przegapcie, mamy nadzieję, że was nie zabraknie~~~ Przyjdziecie, prawda?

Moje serce bije jak oszalałe przez #spojrzenie Sehuna z #EXO!! Występ pełen charyzmy! Dziś w #M!Countdown doświadczycie pierwszego występu z #KoKoBop! Nie przegapcie i obejrzyjcie ten wspaniały koncept i styl własnymi oczami~!

 Selka, która sprawia, że wasze oczy rozszerzą się maksymalnie w ten dzień~  Uwiecznienie bliskiej relacji #Baekhyuna i #D.O. z #EXO! Dzisiaj w #M!Countdown pierwszy występ z #KoKoBop i #TheEve! Upewnijcie się, że do nas dołączycie na spotkaniu!!!

Cr: MnetMCountdown
Tłumaczenie: dailyexo
Tłumaczenie polskie: Nat @EXO Poland

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s