[OGŁOSZENIE] SEMI-HIATUS EXO POLAND

Kochani EXO-L!

Na dzień dzisiejszy ekipa EXO Poland składa się z zaledwie trzech osób, które pomimo ogromnych chęci, miłości do zespołu i motywacji do dzielenia się tą miłością, musiały podjąć decyzję o ograniczeniu działalności EXO Poland.
Ze względu na to, że fanpage istnieje od 2011 roku, nie mamy serca całkowicie go porzucić ani oddać go w ręce przypadkowych nam osób. Zdecydowałyśmy, że zrezygnujemy z dodawania wpisów na bloga exopoland.wordpress.com, a na Facebooku pojawiać się będą tylko najważniejsze posty oraz ogłoszenia.
Mimo tej nagłej zmiany, mamy nadzieję, że wciąż będziecie wspierać zarówno EXO jak i naszą skromną ekipę.
Będziemy starały się utrzymywać porządek na grupie EXO Poland oraz dalej przekazywać najważniejsze informacje dotyczące zespołu.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wysyłanie wiadomości prywatnych na Facebooku EXO Poland!

We Are One ♡


– Administracja EXO Poland –

Reklamy

7 myśli w temacie “[OGŁOSZENIE] SEMI-HIATUS EXO POLAND

 1. Jejku,dziewczyny można wam jakoś pomóc? Trochę szkoda ograniczacie działalność ,mimo zawalenia szkoła chętnie wam pomogę jeśli powiecie mi co i jak. Polecam się i pozdrawiam .

  • Dziękujemy za chęć pomocy, ale jeżeli już miałybyśmy kogoś przyjąć do naszej skromnej ekipy, musiałaby to być osoba z doświadczeniem i z dużą ilością wolnego czasu. To drugie to wręcz priorytet. Nie chcemy też żebyś przez EXOPL miała problemy ze szkołą, a często trudno pogodzić te dwie rzeczy naraz… To jest główny powód, dla którego tak wiele osób odchodzi. Ale jeszcze raz dziękujemy! Twoje wsparcie będzie dla nas wystarczającą pomocą! 🙂

 2. Naprawdę szanuję waszą decyzję ale strasznie zrobiło mi się przykro że ograniczacie działalność. Mam nadzieję że jednak będziecie dodawać te najważniejsze wiadomości.Pozdrawiam was serdecznie ❤

  • Dziękujemy! Od napisania przez Ciebie wiadomości minął już ponad tydzień. Mamy nadzieję, że nie zawiodłyśmy i sama widzisz, że wciąż dodajemy wiele informacji i postów na EXO Poland! Staramy się, żeby polskie EXO-L były zawsze dobrze i na bieżąco poinformowane o poczynaniach naszych chłopaków 🙂

 3. Może warto zrekrutować jakieś nowe osoby do zespołu? Teraz zostałyście już tylko dwie. Nie wiem, szkoda oficjalnego fanpage, bloga i grupy, powinnyście być wizytówką polskiego fandomu i teoretycznie nią jesteście, ale praktycznie jest nią EXO Poland SPAM.

  • Fanpage i grupa są stale prowadzone na bieżąco, na bloga wchodziło zaledwie kilkanaście osób tygodniowo, więc nikt raczej na tym nie straci (nawet jak ktoś nie ma konta na Facebooku, to wciąż ma dostęp na nasz fanpage, nikogo nie dyskryminujemy). Co do rekrutacji to napisałyśmy już wszystko i wytłumaczyłyśmy dlaczego podjęłyśmy taką, a nie inną decyzję, dlatego nie będę się powtarzać. I nie, zarówno w teorii i praktyce EXO Poland jest reprezentacją polskiego fandomu. Nie wszystko co robimy dla fandomu jest widoczne na stronie/grupie. Pozostajemy w stałym kontakcie z reprezentantami EXO-L z całego świata (w tym również z jednym z największych i najbardziej znanych – EXOGlobal). Wkładamy dużo zaangażowania i pracy w trwający projekt EXOPLANET in Europe i jesteśmy w kontakcie z CKK (niezmiennie od wielu lat), organizatorami koncertów w Polsce jak i za granicą, itp. Codziennie oddajemy setki głosów (mass voting) jako reprezentacja EXOPL w trwających obecnie głosowaniach.

   Rozumiem stanowisko osób, które mogą być zawiedzione tym, że liczba postów zmalała, ale jeżeli śledzisz międzynarodowe strony o EXO to powinnaś wiedzieć, że rezygnujemy z małej ilości postów, a wszystko co ważne i ciekawe jest dodawane na bieżąco. Od 2011 nie była dnia, w którym nie pojawił się wpis na stronie. Robimy wszystko co w naszej mocy, żeby było dobrze i my same (jak i wiele, wiele czytelników) nie odczuwamy większych zmian. Posty są czytelne, tłumaczenia na poziomie, wspieramy całą dziewiątkę bez biasowania poszczególnych członków zespołu. Naprawdę nie jesteśmy w stanie zrozumieć na jakiej podstawie grupa spamerska „praktycznie” reprezentuje nasz fandom.

   Dalej będziemy kontynuować swoją pracę i prosimy o wsparcie, ale też nie trzymamy nikogo na siłę… Robimy to dla EXO, polskich EXO-L i jeszcze raz EXO.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s