EXOPLANET

EXO (엑소) – południowokoreański zespół założony w 2012 roku przez SM Entertainment. Zadebiutowali 8 kwietnia 2012 roku w Korei (EXO-K) oraz Chinach (EXO-M) z tytułowym utworem swojego pierwszego mini albumu „MAMA”.

Pierwotnie Lee Soo Man zapowiadał, że EXO-K będzie składać się z siedmiu członków, zaś EXO-M z pięciu. Jadnak podczas konferencji SMTOWN Writers’ w Pekinie (2012) poinformowano, że zarówno EXO-K jak i EXO-M będzie składać się z sześciu osób.

Debiutując jako 12-osobowy zespół, EXO liczy obecnie 9 członków: Xiumin, Suho, Lay, Chanyeol, Baekhyun, Chen, D.O., Kai, Sehun. Podgrupy EXO-K oraz EXO-M promowały się odpowiednio w Korei i Chinach, jednak obecnie cała 9 występuje wspólnie na jednej scenie jako EXO.

 

Oficjalna nazwa fanklubu to EXO-L.

„We are ONE! EXO 사랑하자!”

Reklamy

7 myśli w temacie “EXOPLANET

 1. Aaaaa, w końcu kumam o co chodzi ^-^ Na samym początku myślam że to jedna grupa. 😀
  I tylko dodali to K po piosenka jest po koreańsku, ale teraz już kumam 😀
  I szczerze wole EXO-M 😀

 2. Nie wiem gdzie zadać to pytanie, więc może napiszę tutaj:
  Dlaczego tak właściwie na koszulkach EXO jest liczba 88? To ma jakieś znaczenie czy po prostu ładnie i symetrycznie wygląda? Przepraszam jeśli to było gdzieś wyjaśniane, ale w takim wypadku to przegapiłam.

  • Szukałam informacji na ten temat, ale nic nie znalazłam. Może to tylko taka liczba, żeby była. Ale jeśli się mylę to prosze mnię poprawidź. 🙂

  • Historia ’88 „i” WILK „w XOXO liścik

   Exo – 88 jest inspirowana od Lone Wolf w 1988 roku.Opowieść o człowieku zabitym w liceum. Uczniowie w tej szkole powiedzieli, że widzieli jakieś zwierzęta .. Których wielu studentów zaczynają dochodzenia w sprawie tych morderstw, znaleziono mordercę był wilkołakiem.Wilkołak jest związany z jednym z ich szkolnego zespołu rockowego.Zmaga się zespół rockowy i innych studentów sprostać perypetie ich młode życie i odnaleźć się w roli określenia, co dokładnie kryje się za niedawno morderstw pełni księżyca, które zostały przypisane do wilkołaka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s